EPİC SEVEN GİRİŞ-1

Merhaba arkadaşlar bügün size benimde oynadım Epic Seven isimli mobil RPG oyunu hakkında kısa bir tanıtım yazısı paylasacagım.Oyun gerek görselleri gerek hikayeleri ile tamam bir basyapıttır. kısaca hikayesi söyle başlıyor : Tanrıça Diche, kardeşi Orbis öldükten sonra Orbis’in bedenine bir dünya inşa ediyor ve Epik Yedi’nin içinde yer aldığı dünyayı yaratıyor. Ancak, diğer kardeşi Iİyros savaştan ayrılmasına katılmıyor ve yarattığı dünyayı yok etmesi için Başdemon’u göndererek onu geri getirmeye çalışıyor. Buna karşı koymak için Diche, Orbis’in ortalama sakinlerinden daha fazla güce sahip mirasçılar yaratıyor.Ayrıca, mirasçıların Başdemon’u yenmelerine yardımcı olmak için koruyucular yaratır. Antlaşmanın Varisi olarak adlandırılan Ras Eclare, kendisini temsil etmek için bir mirasçı yaratır. Mirasçılar ne zaman Başdemon’u yenemezlerse, yıkımı düzelterek ve yenilginin herkesin aklını silerek dünyayı ‘sıfırlar’.


ÖNSÖZ

Antlaşmanın Varisi ve onunla birlikte mirasçılar olan Ruele ve Kise, Başdemon’la mücadeleye hazırlanıyorlar. Şimdiye kadar onlarla birlikte seyahat eden yoldaşları Vildred

, canavarları temizlemek için geri kalmaya karar verir ve mirasçıları Başdemon’u yenmeye çağırır. Mirasçıların haberi olmadan, Acolyte Kayron savaşırken onu öldürmeden önce Vildred’in karşısına çıkar. Mirasçılar ilerleyip Başdemon’la savaşmaya başlarlar. Ancak, kavga sırasında Ruele, bariyeri Archdemon tarafından parçalandıktan sonra öldürüldü. Başdemon’un Ruele’yi öldürmesinden ve tüm mirasçıların kavgada öldürülmesinden sonra kavga aniden dönüyor. Diche 6. dünyayı sıfırlar ve mevcut senaryoyu oluşturur, 7. dünya. burada biz hikaye giriş yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Enter Captcha Here :

Pin It on Pinterest