Ayakkabı seçimi bir kıyafetin tüm estetiğini değiştirebilir.

Sabahları güne başlarken, yeni bir kıyafet ve altına ayakkabı seçmek kadınlar için kolay değildir. Üstelik aynı kıyafet ile iki kez görünmemek özeniniz varken.
Stiliniz için stratejik bir yaklaşım sergilemelisiniz ki bu durumda ayakkabı tercihleriniz önem kazanıyor. Peki,2019’da yeni ayakkabı trendleri nelerdir ?

Artık New York, Londra, Milan ve Paris moda haftaları sona erdi, harika görünmenizi sağlayacak gördüğümüz tüm şık ve zarif, 2019 yeni bahar trendlerini paylaşabiliriz.

Extra yüksekliğe sahip  hacimli görünmeyi engelleyen ayakkabılar, daha aerodinamik        bir siluet oluşturuyor. Zahmetsizce şık bir görünüm için mükemmel.

Spor sandaletler 2019 yılşının önemli trendleri oldu

Bu minimalist tarzı uzun görünümlü bacakların zarif yansımasını sağlar. Jean ve etek altında hoş görünür.. Kot ve tişört ile eşleşince, gündelik kullanımda sıcak bir hava oluşturur. Bu şık sandalet ile tüm vücudunuzu uzatın. Ayakkabının minimalist silueti, genel olarak zayıf görünüm ile pantolon paçalarını tamamlar.

Tüm dünya genelinde şehrin her yerinde bu moda ayakkabıları göreceksiniz.
Her kadının gardırobunda bir temel olan bu klasikler her türlü görünüme şıklık katar.

Bahar’in en sıcak ayakkabı trendleri, çemberlemenin biraz daha zorlaştığını kanıtladı.
Her türden balık ağı, kabukları ve deniz canlıları, moda pistlerinde kendilerine bir isim yaptı. Açıkçası, aksesuarlar ve çiçekler ayakkabıları daha sevimli kıldı.

Bu hibrit ayakkabı,koleksiyonunuzu yükseltecektir. Ofiste veya dışarıda bir gece geçirmek istediğinizde sizi mahçup etmez. İyi bir kıyafet tercihi ile modaya uygun, figürlü bir koleksiyon olur.

Moda dünyasının tercihlerini gör ve dolabına eklemek için stillerini düzenle.

Evet, spor sandaletler için hazırlanın. Bunlar, 2019 un ayakkabısı olacak.
Mary Janes’in daha fazla moda sahnesine fırladığı fark ediliyor. Chanel kısa süre önce onları geri getirdi.

Bu sezonun yeni ayakkabıları, ile şık kalın ve tarzınızı yenileyin. Hepsi mükemmel malzemelerden ve benzersiz form ve işlevlerle yapılmıştır.

Spor ayakkabı stiliniz – atletik, klasik veya ileri – ister bir sonraki seviyeye geçme zamanı.

Bu yıl spor ayakkabı oyununuzu hızlandırma zamanı. ilkbahar / yaz 2019 koleksiyonları  size yardımcı olmak için burada.

Beyaz spor ayakkabılar veya siyah topuklu ayakkabılar gibi, bu tarz botlar da kadınsı elbiseleri dengelemekte.Keskin elbiseleri dengelemeye kadar her şeyle uyumlu.

Image,Tony Bianco Woven,Vince Camuto Warma – fotoğraf getty Images

 

……………….. *  ………………….